foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


facebook.com/tvsco
tvsco@email.cz

Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR

Ostravský veteránský klub založený v roce 1971

Termín klubové testace a retestace HV v roce 2024

Prodloužení testací historických vozidel

Odkazy

Tatra Trucks a.s.Fédération Internationale des Véhicules AnciensAsociace veteran car clubů AČRInstaForex Loprais TeamFiat 128 Fan ClubFullcom s.r.o.

Život mezi veterány. Setkání s předsedou klubu.

Logo Cesky Rozhlas Ostrava

News 2015 02 17Vážení přátelé, příznivci a fanoušci Tatrovek a ostravského Tatra Veteran Sport Clubu Ostrava, jsem rád že vám můžu představit novou verzi našich webových stránek. Jsou to skoro 3 roky, kdy jsem představil naši první verzi. Ale pokrok nezastavíte a proto tady máme verzi číslo 2. Nejedná se ovšem jen o kosmetické úpravy ale skutečně od píky vytvořeny nový web!

Následující 2-3 týdny poběží testovací provoz a po tuto dobu se může ještě na webu upravit pár věcí. Ale neočekávám nějaké velké zásahy, spíše kosmetické úpravy, opravy chyb a optimalizace systému na kterém web běží.

Pokud byste našli jakoukoliv chybu nebo by se web špatně zobrazoval, nebojte se mi napsat na email s popisem (případně fotkou) daného problému. Pro přehlednost napište do předmětu: WEB. Zprávu pak odešlete na náš email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Děkuji!