foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


facebook.com/tvsco
tvsco@email.cz

Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR

Ostravský veteránský klub založený v roce 1971

Termín klubové testace a retestace HV v roce 2023

Prodloužení testací historických vozidel

Odkazy

Tatra Trucks a.s.Fédération Internationale des Véhicules AnciensAsociace veteran car clubů AČRInstaForex Loprais TeamFiat 128 Fan ClubFullcom s.r.o.

Život mezi veterány. Setkání s předsedou klubu.

Logo Cesky Rozhlas Ostrava

News 2015 02 16

S radostí Vás zveme na další ročník Veteran Rallye Ostrava & Memoriálu Ing. Františka Procházky a Sraz italských automobilů Ostrava. Navíc jsme, na základě vašeho zájmu, rozdělili kategorii poválečných automobilů na dvě.

Připravili jsme pro Vás opět zajímavou trasu, která nás nejprve zavede na zámeček do Studénky k prohlídce vagonářského muzea a úžasného modelu železniční sítě. Na obědě v Pustějově ochutnáme pár kousků domácí zabíjačky a k vytrávení se projdeme do skvostného barokního chrámu Nejsvětější Trojice ve Fulneku. Zájemci si mohou prohlédnout také místnosti, kde žil a pracoval Jana Amos Komenský.

Milovníci zážitků se mohou projet na bobové dráze v HEIParku v Tošovicích a obdivovatelé přírody budou okouzleni údolím Odry u „Mariasteinu“ pod Spálovem. Všem udělá radost několik hudebních vystoupení během zastávek, vč. koncertu v cíli rallye.

Více informací si můžete přečíst v pozvánce a pro zájemce máme už i přihlášku!

Logo MFP


Pozvánka na XVII. ročník Memoriálu Ing. Františka Procházky

Sobota 30. května 2015

Ke stažení ve formátu .pdf (Adobe Reader) zde

 

Registrační formuláře

Word logo 128
Registrační formulář ve formátu .doc (MS Office - Word) ke stažení zde

PDF logo 128
Registrační formulář ve formátu .pdf (Adobe Reader) ke stažení zde

 

Jeden z vyplněných registračních formulářů následně odešlete na email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.