foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


facebook.com/tvsco
tvsco@email.cz

Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR

Ostravský veteránský klub založený v roce 1971

Termín klubové testace a retestace HV v roce 2023

Prodloužení testací historických vozidel

Odkazy

Tatra Trucks a.s.Fédération Internationale des Véhicules AnciensAsociace veteran car clubů AČRInstaForex Loprais TeamFiat 128 Fan ClubFullcom s.r.o.

Život mezi veterány. Setkání s předsedou klubu.

Logo Cesky Rozhlas Ostrava

News 2021 04 26Přátelé, účastníci našich rallye a příznivci historických vozidel, po loňském zrušeném ročníku Veteran Rallye Ostrava 2020 jsme začali pracovat na tom letošním, které bylo plánováno na 29. května. Mj. jsme vyřídili všechná potřebná povolení spojená se startem na Masarykově náměstí v Ostravě.

Nicméně situace okolo čínské chřipky a jejího (ne)zvládání našimi „odborníky“, vč. všech zákazů / nezákazů a opatření, nás donutilo zrušit i letošní ročník Veteran Rallye Ostrava 2021. Nechceme pořádat nějakou polohodnotnou, okleštěnou verzi rallye.

Vždy jsme se Vám snažili nabídnout zajímavý, atraktivní program a představa, že by tomu tak být nemělo a udělat něco jenom proto, aby se něco udělalo, to není náš šálek kávy...

Ale pokud situace a restrikce s tím spojené povolí, chceme využít povolení, které máme a uspořádat dopoledne v sobotu 29. května 2021 alespoň přátelské setkání veteránistů na Masarykově náměstí. Tak uvidíme a nechejme se překvapit. Třeba si ten šálek kávy společně vychutnáme...

Informace o případném setkání ještě zveřejníme.