foto1 foto2 foto3 foto4 foto5


facebook.com/tvsco
tvsco@email.cz

Tatra Veteran Sport Club Ostrava v AČR

Ostravský veteránský klub založený v roce 1971

Termín klubové testace a retestace HV v roce 2024

Prodloužení testací historických vozidel

Odkazy

Tatra Trucks a.s.Fédération Internationale des Véhicules AnciensAsociace veteran car clubů AČRInstaForex Loprais TeamFiat 128 Fan ClubFullcom s.r.o.

Život mezi veterány. Setkání s předsedou klubu.

Logo Cesky Rozhlas Ostrava

News 2023 05 19

Vážení návštěvníci Veteran Rallye Ostrava 2023,

upozorňujeme, že vjezd na Masarykovo náměstí bude v sobotu 27. května dopoledne uzavřen. Překážky budou nastavěny na příjezdu od Imperialu po ulici 28. října a na rohu ulic Zámecká a Poštovní. Vjezd na náměstí ve směru od Sýkorova mostu bude blokován našimi pořadateli, kteří průjezd umožní pouze účastníkům VRO 2023. Po obvodu bude parkovat 80 soutěžících vozidel a mj. z kapacitních důvodů tam neumožníme vystavení nepřijatých veteránů. Startovní listina soutěžících podle roku výroby s rozdělením do sektorů parkování je přílohou. Auta neoznačená naším startovním číslem může Městské policie s pokutou vykázat nebo nechat odvézt.

 

Startovat budeme v 9.45 od morového sloupu Panny Marie Immaculaty směrem k Smetanovu náměstí, pak odbočíme doprava na Puchmajerovu, odbočíme doprava na Zámeckou, odbočíme doleva na „kuří rynek“, Přívozskou, Dvořákovou, Sokolskou atd. projedeme přes Sýkorův most na Frýdeckou směrem na Kunčice, dále sjedeme na Lihovarskou a po Šenovské do Bartovic…

Děkujeme za pochopení a přijďte se podívat, bude tam jedno stoleté auto, několik devadesátníků, aj „bratov zo Slovenska“ i „polskich kuzynow“.

Logo MFP


Veteran Rallye Ostrava 2023

XXIII. ročník Memoriálu Ing. Františka Procházky
IX. ročník Setkání přátel italských vozidel

Sobota 27. května 2023

Startovní listina .pdf (Adobe Reader) ke stažení zde

  foto clanek 118